Propozície

Názov podujatia

Malinový pohár 2022 (tretí ročník)

Organizátor

OZ ManaBoost

Termín

7.9.2024

Miesto

Park Malinovo, Bratislavská 121, 900 45 Malinovo (48°09'15.9"N 17°17'47.3"E)

Parkovanie

Bohužiaľ, obmedzené. V okolí. (Tí, ktorí prídu na bicykli alebo autobusom, parkovanie riešiť nemusia.) Ak budeš veľmi chcieť prísť autom, tak napríklad na Ulici L. Svobodu by si mohol nájsť nejaké miesto.

Časy

Trať

Malinový pohár ponúka pre hlavné kategórie dve trasy o dĺžke 5,5km a 11km. Povrch tvorí betón/asfalt/poľná cesta/tráva. Obe trate vedú po rovine, sú riadne označené a farebne odlíšené.

Obe sa začínajú aj končia v krásnom anglickom parku a ďalej sa tiahnu malebným lužným prostredím okolo Malého Dunaja. Naša nová 11km trať ťa vezme do najkrajších malinovských zákutí.

Mapy si môžete pozrieť na hlavnej stránke alebo interaktívne priamo v aplikácí Strava. Tu nájdete 5,5km a tu 11km trasu. Formát GPX nájdete tu a tu.

Časomiera

Profesionálna. Hu tag čipy, dekodér, anténa, velcropásky – toto všetko máme a nebojíme sa to použiť!

Štartovné

Malinový Pohár


Detský MINIbeh

Štartovné čísla

Keďže si nikdy nevyberáme ľahšiu cestu a jeden z organizátorov je posadnutý číslami, máte to privilégium si štartovné číslo vybrať sami. Avšak, uspejete iba s PRVOČÍSLOM. To je prirodzené číslo, ktoré sa dá deliť iba jednotkou (1) a samým sebou. 0 a 1 sa nepovažujú za prvočísla. Prvočíselný rad začína čislom 2. Hurá do toho!!!

Ak sa vám nechce lámať si hlavu, nechajte to tak. A že nie sme smradi, tak vám nejaké to štartovné prvočíslo vymyslíme. Stačí nechať kolónku nevyplnenú. Veď to nie je hanba...

Kategórie

Bezpečnosť

Bezpečnosť pri behu je dôležitejšia ako beh samotný. Preto budú všetky úseky trate vedúce cez verejné komunikácie riadne zabezpečené organizátormi v sexy reflexných vestách. Prosíme, riaďte sa ich pokynmi. A správajte sa k sebe nežne a s láskou.

Zdravotná služba

O vaše zdravie sa postará náš šarmantný spolužiak, ktorý dosiahol v tomto odbore aj adekvátne vzdelanie. Nejedna bežkyňa si kvôli túžbe po jeho opatere už vyvrtla členok, tak sa skúste prosím, ovládnuť.

WC + úložné priestory

V areáli parku, v tesnej blízkosti štartu/cieľa.

Občerstvenie

Ceny

Víťazi tradične obdržia Malinový pohár. Ostatné ceny budú zahalené tajomstvom.

Kontakt